Referencie

Agrierté – Ebed. a.s., Obid

Agripent spol. s.r.o., Lehnice

Agro- družstvo Trebatice, Trebatice

AGRO Krajčovič s.r.o., Kátlovce

Agro Tomášikovo s.r.o., Tomášikovo

Agroalya Alica Bertóková, Kamenín

Agročat, a.s., Čiližská Radvaň

AGROCONSULTING SPOL, s.r.o., Jatov

Agrodan s.r.o., Koš

AGRODÖMÖTÖR s.r.o., Vlky

AGRODOR, Vrakúň

Agrodružstvo Kameničná

AGROEKOSPOL spol. s.r.o., Svätý Peter

AGRO-KREDIT, spol.s.r.o., Štvrtok na Ostrove

Agroland Ipel, s.r.o., Ipeľský Sokolec

AGROMAČAJ a.s., Kráľová pri Senci

Agromarkt B.B., s.r.o., Okoličná na Ostrove

Agromarkt Nýrovce s.r.o., Nýrovce

AGROMART a.s. Trakovice

Agro-Matúškovo, s.r.o., Matúškovo

Agrospol VFK spol. s.r.o., Komárno

Agrosúča akciová spoločnosť, Horná Súča

Agrosystém spol. s.r.o., Drahovce

Agrovat PS s.r.o., Trnovec nad Váhom

Agrovia a.s., Hlohovec

Agrozel s.r.o., Dolná Streda

AL Agroservis, s.r.o., Vydrany

Arvum, Poľnohospodárske družstvo, Vrakuň

Búšlak s.r.o., Dunajský Klátov

CHEMSTAR SLOVAKIA a.s., Bratislava

Dr. Csiba Mátyás – SHR, Vydrany

Družstvo agropodnikateľov, Mužla

Družstvo podielnikov Devín, Bratislava

Dumet spol. s.r.o., Iža

Emil Krajčík Agro, s.r.o., Senica

EsseKappa s.r.o., Drahovce

Food Farm s.r.o., Hlohovec

František Rybár, Šurany

Frolkovič s.r.o., Majcichov

GAMEX TRADING s.r.o., Komárno

GAMOTA výrobné družstvo, Komárno

GREEN POINT, spol. s.r.o, Farná

Igor Skalský, Kráľová pri Senci

IMRIŠEK s.r.o., Nitrianske Hrnčiarovce

Ing. Jobbágy Jozef J+J, Svätý Peter

Ing. Jozef Bacigál, Cífer

Ing. Peter Horváth, Galanta

Ing. Zoltán Korponay, Dvory nad Žitavou

ISTERSEED s.r.o., Búč

ISTRA – Malé Dvorníky spol. s.r.o., Dunajská Streda

Kremeň- Eko s.r.o., Horná Ždaňa

KTJ Parmel s.r.o., Kamenín

Kukučínov Poľnohospodárske družstvo, Kukučínov

Ľudovít Grúner SHR G-PROGRES, Slepčany

Lukáš Krajčík Agro, s.r.o., Senica

Medzičilizie a.s., Čiližská Radvaň

Megart a.s., Zemianska Olča

Michal Szalay, Veľký Biel

PD „BREZINA“ Pravotice, družstvo, Pravotice

Peszeki Štefan, Keť

Pigagro, s.r.o., Ipeľský Sokolec

Podielnicke družstvo DUNAJ, Bratislava – Rusovce

Podielnické poľnohospodárske družstvo Trhová Hradská

Podielnické poľnohospodárske družstvo, Rybany

Poľnohospodárske družstvo „TURIEC“ so sídlom v Dubovom, Dubové

Poľnohospodárske družstvo Bátovce

Poľnohospodárske družstvo Blatné

Poľnohospodárske družstvo Borovce

Poľnohospodárske družstvo Bošáca

Poľnohospodárske družstvo Buková

Poľnohospodárske družstvo Čakajovce – Dražovce

Poľnohospodárske družstvo Dechtice

Poľnohospodárske družstvo Dolné Otrokovce, Hlohovec

Poľnohospodárske družstvo Dolné Srnie

Poľnohospodárske družstvo Horné Dubové

Poľnohospodárske družstvo HRON, Hronovce

Poľnohospodárske družstvo Hronské Kľačany

Poľnohospodárske družstvo Hrušov, Dolné Saliby

Poľnohospodárske družstvo Jaslovské Bohunice

Poľnohospodárske družstvo Jelšovce

Poľnohospodárske družstvo Jur nad Hronom

Poľnohospodárske družstvo Kátlovce

Poľnohospodárske družstvo Klas, Čata

Poľnohospodárske družstvo Komoča

Poľnohospodárske družstvo Kráľová pri Senci

Poľnohospodárske družstvo Krásin, Dolná Súča

Poľnohospodárske družstvo Malženice

Poľnohospodárske družstvo Oroszka, Pohronský Ruskov

Poľnohospodárske družstvo podielnikov Horný Bar

Poľnohospodárske družstvo podielnikov Radošovce Paderovce

Poľnohospodárske družstvo podielnikov Veľké Kostoľany

Poľnohospodárske družstvo podielnikov Veľké Uherce

Poľnohospodárske družstvo Podolie

Poľnohospodárske družstvo Pokrok, Tekovské Lužany

Poľnohospodárske družstvo Ponitrie, Preseľany

Poľnohospodárske družstvo Rastislavice

Poľnohospodárske družstvo Šalgovce, Orešany

Poľnohospodárske družstvo Siladice

Poľnohospodárske družstvo so sídlom v Žemberovciach

Poľnohospodárske družstvo Špačince

Poľnohospodárske družstvo Stará Turá

Poľnohospodárske družstvo Svodín

Poľnohospodárske družstvo Topoľnica, Kajal

Poľnohospodárske družstvo Tríbeč, Solčany

Poľnohospodárske družstvo Trnava

Poľnohospodárske družstvo v Chynoranoch

Poľnohospodárske družstvo v Ohradoch

Poľnohospodárske družstvo v Smoleniciach

Poľnohospodárske družstvo Vajnory, Bratislava

Poľnohospodárske družstvo Veľké Kosihy

Poľnohospodárske družstvo Veľké Ludince

Poľnohospodárske družstvo Vlára Nemšová, Nemšová

Poľnohospodárske družstvo Zámostie, Trenčín

Poľnohospodárske družstvo Zlatná na Ostrove

Poľnohospodárske družstvo Zlatý Klas, Urmince

Poľnohospodárske družstvo, Bobot

Poľnohospodárske družstvo, Budmerice

Poľnohospodárske družstvo, Skalka nad Váhom

Poľnohospodárske družstvo, Zeleneč

Poľnohospodárske podielnické družstvo Trstín

Poľnohospodárske podielnické družstvo Výčapy – Opatovce

Poľnohospodárske výrobno – obchodné družstvo, Drahovce

Roľnícke družstvo Čereňany

Roľnícke družstvo Moravany nad Váhom

Roľnícke družstvo podieľnikov Dolné Dubové

Roľnícke družstvo podielnikov, Most pri Bratislave

Rupos s.r.o., Ružindol

Rybárova farma, Šurany

Senspol,spol. s.r.o., Veľká Paka

SHR Mária Ožvaldová, Želiezovce

SHR Pavel Pénzeš, Vráble

SHR Szabo Alexander, Tekovské Lužany

Šintavan s.r.o., Šintava

Skalský s.r.o., Kráľová pri Senci

Školské hospodárstvo – Búšlak, Dunaský Klátov

Slov-Mart, s.r.o., Kátlovce

Somek s.r.o., Tekovské Lužany

Úsvit pri Dunaji, Poľnohospodárske družstvo, Dunajská Lužná

Vinica a.s., Vinica

Vinohradnícke a poľnohospodárske družstvo Modra

VJARSPOL, s.r.o., Nitrianske Pravno